Napisz do nas

Dla biznesu

PROJEKTOWANIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH DACHOWYCH I NAZIEMNYCH

UNIEZALEŻNIJ SIĘ OD WZROSTU CEN PRĄDU

MAKSYMALNIE ZREDUKUJ BIEŻĄCE KOSZTY

Wizja lokalna

Wykonamy dla Ciebie bezpłatną profesjonalną wizję obiektu i terenu.

Dokumentujemy planowaną inwestycję za pomocą drona.

Oferta finansowania

Doradzimy najlepszy sposób finansowania planowanej inwestycji.

Pomagamy w załatwieniu formalności w zakresie finansowania np.: leasing , kredyt.

Projekt

Zamów profesjonalnie wykonany projekt instalacji fotowoltaicznej dla swojej firmy .

Profesjonalny montaż

montaż text

Używane technologie

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has

Zaplecze magazynowe i sprzętowe

Dzięki odpowiednim inwestycją posiadamy zaplecze magazynowe paneli fotowoltaicznych, falowników, konstrukcji i okablowania. Stale rozwijany i serwisowany sprzęt jest gwarancją dobrze wykonanej pracy, zarówno jeśli mówimy o wkrętarce jak o koparce.

oferta dla biznesu

Jeśli Twoja firma ma niezagospodarowany teren wokół swojej siedziby lub miejsce na dachu, warto rozważyć instalację fotowoltaiczną , która od momentu montażu paneli PV zaczyna generować zwrot kosztów inwestycji i oszczędności na przyszłość. Prąd produkowany jest dzięki tzw. efektowi fotowoltaicznemu, czyli powstawaniu w półprzewodniku siły elektromotorycznej. Tym samym energia słoneczna zostaje zamieniona na prąd stały, a ten z kolei w inwerterze, czyli falowniku, zostaje przekształcony w prąd zmienny o parametrach zgodnych z siecią publiczną i można z niego swobodnie korzystać z całym przedsiębiorstwie.

Instalacja fotowoltaiczna zostaje wpięta do instalacji elektrycznej przed licznikiem patrząc od strony budynku. Pozwala to na wykorzystywanie w firmie w pierwszej kolejności prądu produkowanego na bieżąco przez panele fotowoltaiczne. Jego nadwyżki zostają przesłane natomiast do zakładu energetycznego, gdzie zostają zmagazynowane do wykorzystania w razie potrzeby w ciągu 365 dni.

Usługi

– Wizja lokalna + mapowanie dachu

– Indywidualny Projekt instalacji + raport szacunkowy

– Instalacja fotowoltaiczna + podpięcie do sieci

– Gwarancja 25 lat na panele + 5 lat gwarancji na całą instalację

– instalacja wykonana zgodnie z najnowszymi standardami europejskimi

– Po awaryjnym wyłączeniu zasilania bezpieczne napięcie instalacji na dachu tzw.: Safe DC w standardzie firmy SolarEdge

Dlaczego warto?

Odpowiednio dobrana i zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna umożliwia wyraźne obniżenie wydatków na energię elektryczną – ale nie jest to jej jedyna zaleta!

Instalacja fotowoltaiczna z funkcją awaryjnego zasilania (tzw. backup) pozwala zabezpieczyć firmę przed fatalnymi skutkami nieplanowanych przerw w dostawie energii z sieci. Systemy akumulatorowe nie są na tyle wydajne, aby umożliwić nieprzerwaną pracę przez dłuższy okres, ale mogą zapewnić bezcenny czas na zapisanie wrażliwych danych czy dokończenie istotnych prac.

Własna elektrownia fotowoltaiczna jest też świetnym sposobem na pozytywne wzmocnienie wizerunki marki. Działania proekologiczne są oceniane jednoznacznie pozytywnie i mogą być czynnikiem decydującym dla potencjalnych kontrahentów. Często są też wymogiem uzyskania różnego rodzaju certyfikatów proekologicznych.