Napisz do nas

dla domu

PROJEKTOWANIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH DACHOWYCH I NAZIEMNYCH

DORADZIMY I WYKONAMY DLA CIEBIE INSTALACJĘ PV NA DACHU , BUDYNKU GOSPODARCZYM LUB NA GRUNCIE .

POKAŻEMY WSZYSTKIE KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z PLANOWANEJ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ .

POMOŻEMY W ZAŁATWIENIU WSZYSTKICH FORMALNOŚCI .

Jak sfinansować inwestycję?

By móc zaoszczędzić nie raz potrzebujemy pomocy ze strony banku. Pomożemy otrzymać finansowanie w potrzebnym zakresie by skutecznie zrealizować inwestycję.

Ulga podatkowa

Korzystając z ulgi termomodernizacyjnej możesz odzyskać nawet 32% kosztów zainwestowanych w
instalację fotowoltaiczną

Dotacje

Obecnie najpopularniejszym programem jest Mój Prąd – dotacja 5 tyś zł na fotowoltaikę. Gminy
oferują również lokalne programy dotacji, np. Miasto Warszawa może dopłacić nawet 15 tyś zł

Profesjonalny montaż

montaż text

Używane technologie

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has

Zaplecze magazynowe i sprzętowe

Dzięki odpowiednim inwestycją posiadamy zaplecze magazynowe paneli fotowoltaicznych, falowników, konstrukcji i okablowania. Stale rozwijany i serwisowany sprzęt jest gwarancją dobrze wykonanej pracy, zarówno jeśli mówimy o wkrętarce jak o koparce.

Oferta dla domu

Firma BlueFoton ma na swoim koncie wiele instalacji realizowanych dla klientów indywidualnych. Sprzedajemy i montujemy instalacje na domkach jednorodzinnych, budynkach gospodarczych, wiatach, garażach i gruncie. Najbardziej popularne inwestycje przydomowe to małe elektrownie o mocy od 2 do 10 kWp. 

Każdorazowo wyceniamy inwestycję indywidualnie, sprawdzamy najpierw zapotrzebowanie energetyczne, warunki montażowe, rodzaj poszycia dachowego, nasłonecznienie i zacienienia oraz możliwości finansowe Klienta. Posiadając te informacje dobieramy najlepsze możliwe rozwiązanie i podzespoły, z których będzie składała się instalacja. 

Dla każdego właściciela domku koszty związane energią elektryczną to znaczący wydatek, a zastosowanie ogniw fotowoltaiczych do produkcji energii elektrycznej jest idealnym rozwiązaniem, aby uniezależnić się od rosnących cen prądu. 

-.-

Usługi

– Wizja lokalna + mapowanie dachu

– Projekt instalacji + raport szacunkowy

– Instalacja fotowoltaiczna + podpięcie do sieci

– Gwarancja 25 lat na panele + 5 lat gwarancji na całą instalację

dlaczego warto?

Przydomowa mikro elektrownia słoneczna pozwala na niezależność energetyczną od dostawcy prądu. Wszystko dlatego, że mała instalacja fotowoltaiczna pozwala na wytwarzanie własnego prądu, pochodzącego z energii słonecznej, dzięki czemu ewentualny wzrost cen za energię nie ma znaczenia. Wysoki koszt instalacji fotowoltaicznej rekompensują korzyści dla środowiska. Domowa elektrownia fotowoltaiczna należy do tzw. odnawialnych źródeł energii (OZE), które nie degradują środowiska, ale wykorzystują jego naturalne walory do produkcji potrzebnego ludziom prądu. Przydomowa elektrownia słoneczna jest ekologiczna, czysta, nie powoduje zagrożeń dla ludzi ani zwierząt, a także nie emituje szkodliwych substancji do atmosfery. Co więcej, możliwe jest przesyłanie powstałej w ten sposób nadwyżki do sieci, co również generuje widoczny zysk dla prosumenta.