Napisz do nas

Postaw na nowoczesność i ekologię

Nasz doświadczony zespół pomoże Ci dobrać odpowiednie panele i przeprowadzi Cię krok po kroku, aż po ich instalację.

O nas

Nasza firma została wybudowana na doświadczeniu w zakresie instalacji elektrycznych, projektowania automatyki domowej (inteligentnych domów) , systemów łączności, systemów światłowodowych realizowanych dla największego operatora w Polsce. Realizacje Odnawialnych Źródeł Energii stały się wobec przyjemnym rozwinięciem pasji i posiadanych umiejętności, dlatego zajmujemy się montażem paneli słonecznych w celu obniżenia rachunków za energię i uzyskania niezależności od rosnących cen prądu. Świadczymy usługę kompleksową: projekt, montaż, finansowanie, obsługa formalności w energetyce. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyżej jakości usług i podzespołów, zachowując jednocześnie atrakcyjne ceny, tak by instalacja przynosiła rzeczywiste oszczędności. Nasze biuro pracuje dla Ciebie. Jesteśmy krawcem, który uszyje instalacje w taki sposób, by idealnie pasowała do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto nas wybrać?

Posiadamy zaplecze sprzętowe

Posiadamy park maszynowy potrzebny do zrealizowania celu profesjonalnie i zgodnie ze sztuką. Oprócz oczywistych narzędzi, mierników i drabin nie uzależniamy się od cudzych terminów wypożyczenia sprzętu tj. koparka, koparka łańcuchowa, świdry, kafary czy widna dachowa. Daje to gwarancję terminowego i rzetelnego wykonania zadania.

Prędkość reakcji i realizacji

-Naszym priorytetem jest terminowość realizacji i zadowolenie klientów, dlatego nasi technicy w sprawach serwisowych będą reagować w ciągu maksymalnie 48 godzin. Możesz liczyć na stały kontakt i wsparcie całego zespołu na każdym etapie inwestycji i okresu gwarancji.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie

W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani projektanci, monterzy i doradcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy nasz personel z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani projektanci, monterzy i doradcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy nasz personel z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Produkty od najlepszych producentów

Oferujemy wysokiej jakości systemy fotowoltaiczne renomowanych marek, które bezwzględnie wpisują się w normy europejskie oraz posiadają certyfikaty zgodności CE.

Indywidualne podejście do każdego klienta

To ty jesteś dla Nas najważniejszy, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego projektu. Przeprowadzimy w pełni darmową konsultacje , doradzimy rozwiązanie najkorzystniejsze dla Ciebie, zajmiemy się bezpiecznym dostarczeniem sprzętu na miejsce w umówionym wcześniej terminie.